Неділя, 26.05.2019, 13:21

Головна » 2017 » Жовтень » 27

План основних заходів під час проведення осінніх канікул у  КЗ «СЗШ № 23» з 30.10.17р. по 05.11.17р.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 217 | Додав: shkola | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

Освіта 2.0: як зацікавити учня в 21 столітті?Освіта все частіше стає дистанційною. Ще кілька років тому можливість отримати диплом престижного французького або англійського університету супроводжувалася величезними витратами на переїзд та проживання в Європі, але тепер все стало набагато простіше і головне - доступніше.

Великі університети кожен день відкривають нові курси онлайн, і сучасні технології у вигляді хмарних сховищ надали всім бажаючим максимально доступні знання. Залишилося лише одне - зацікавити учня. Про те, як освітні програми утримують увагу студентів, розповів Кирило Бігай, співзасновник і виконавчий директор міжнародної платформи для пошуку репетиторів Preply.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 141 | Додав: shkola | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

МОН затвердило комунікаційну стратегію на 2017-2020 роки: переходимо від інформаційно-роз’яснювальної роботи до двосторонньої комунікації з суспільствомМОН затвердило комунікаційну стратегію на 2017-2020 роки: переходимо від інформаційно-роз’яснювальної роботи до двосторонньої комунікації з суспільством

Міністерство освіти і науки України затвердило комунікаційну стратегію МОН на 2017-2020 роки. Відповідне рішення ухвалене Колегією Міністерства, стратегія доступна для ознайомлення на офіційному сайті за посиланням.

Мета створення стратегії – підвищити рівень довіри громадян до дій МОН, зміцнити підтримку реформ, трансформувати традиційну інформаційно-роз’яснювальну роботу, перетворивши її на комунікаційну.

Це передбачає не лише одностороннє інформування про діяльність і вже прийняті рішення, а прозорість роботи Міністерства, участь у виробленні рішень зацікавлених стейкхолдерів, цільових груп освітньої та наукової сфер,  громадськості. Будуть створені механізми двостороннього обміну повідомленнями та ефективного врахування суспільної й експертної думки.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 118 | Додав: shkola | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

Підсумки тижня в освіті: головні подіїПропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 128 | Додав: shkola | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

Курс "Критичне мислення для освітян" від PrometheusОнлайн платформа запрошує вчителів та викладачів на презентацію курсу з критичного мислення

Онлайн платформа «Prometheus» запрошує вчителів шкіл та викладачів закладів вищої освіти на конференцію, присвячену запуску безкоштовного онлайн-курсу «Критичне мислення для освітян».

Участь у заході надасть можливість ознайомитись із сучасними практиками застосування критичного мислення для реформування освітнього процесу.

Програма конференції передбачає виступи авторів курсу - доктора педагогічних наук, керівника сектора лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергія Терно та кандидата філософських наук, доцента кафедри професійного розвитку педагогів Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Степанової, практичні консультації із використання курсу в навчальному процесі, живе спілкування з колегами, а також виступ співзасновника платформи «Prometheus» Івана Примаченка.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 165 | Додав: shkola | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2017  »