Неділя, 25.08.2019, 02:21

Головна » 2017 » Вересень » 22

Виховання у учнів потреби вести здоровий спосіб життя та долучатися до занять фізкультурою та спортом, впровадження оздоровчих технологій – одне з важливих завдань школи.

Традиційно щороку у вересні у КЗ «СЗШ № 23» проходить олімпійський тиждень. Цього року він пройшов цікаво та різноманітно. Учні брали участь у конкурсі дитячого малюнка, у загальношкільній олімпійській зарядці. Старшокласники мали змогу зустрітися з чемпіонкою Європи (яка є також головою загальношкільного батьківського комітету), тренером секції зі спортивних шашок Короткою Оленою Вікторівною та призером чемпіонату Європи зі спортивних шашок , ученицею 11 класу Короткою Дар’єю.

Для усіх учнів школи пройшов єдиний олімпійський урок, відбулася радіопередача. Тепер наші діти добре знають про олімпійські досягнення спортсменів нашої області. Завершився олімпійський тиждень відкриттям шкільної спартакіади та Днем здоров’я з виїздом у лівобережну частину міста. Учні 5 – 11 класів брали участь у спортивних змаганнях з артболу, волейболу, спортивного туризму.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 172 | Додав: shkola | Дата: 22.09.2017 | Коментарі (0)

Підсумки тижня в освіті: головні подіїПропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 140 | Додав: shkola | Дата: 22.09.2017 | Коментарі (0)

Уряд оприлюднив документ, що скасує "мікрорайон"Кабмін оприлюднив постанову, якою визначено порядок обліку дітей шкільного віку

Кабінетом Міністрів оприлюднено постанову, якою визначено новий порядок ведення обліку дітей шкільного віку. Документ був підписаний прем’єр-міністром Гройсманом 13 вересня 2017 року.

Порядок визначає механізм обліку дітей шкільного віку та учнів, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними загальної середньої освіти.

Згідно з документом, облік дітей шкільного віку має проводитись у межах відповідної району, міста, району у місті, селища або села. Відповідно, організацію ведення обліку дітей шкільного віку покладено на районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні та сільські ради, із залученням територіальних органів поліції та служб у справах дітей.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 103 | Додав: shkola | Дата: 22.09.2017 | Коментарі (0)

Нещодавно в нашій школі проходив олімпійський тиждень. Багато цікавих заходів було проведено.

А мене ці події наштовхнули на роздуми … Що є спорт у нашому житті? Яке він посідає місце серед захоплень та вподобань підлітка? Зазвичай, люди старшого покоління не дуже схвально відгукуються про стиль життя сучасної молоді, закидаючи нам те, що гаджети та Інтернет забирають більшу частину нашого вільного часу. Можу посперечатися з прихильниками такої думки, адже я і є ця молодь, і я бачу, як все більше і впевненіше спорт входить у наше життя!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 158 | Додав: shkola | Дата: 22.09.2017 | Коментарі (0)

«  Вересень 2017  »