Неділя, 26.05.2019, 13:20

Головна » 2017 » Вересень » 08

Підсумки тижня в освіті: головні подіїПропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 94 | Додав: shkola | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

Як і кому результати ЗНО у 2018 році зарахують як ДПАРезультати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До переліку предметів, що будуть зараховані як результати державної підсумкової атестаціївключено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 96 | Додав: shkola | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

Головна подія цього тижня – ухвалення нового рамкового закону "Про освіту"

Законом визначаються пріоритети та напрями розвитку шкільної освіти. Більш детально читайте тут.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 148 | Додав: shkola | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

Фото Тм Розумники.Онлайн-конкурс до Дня учителя. Виграйте Smart Case учителя початкових класів і почніть користуватися новими технологіями вже зараз!

Який він – учитель майбутнього? Які має риси? Чому і як саме навчає дітей у «цифровому» світі? Напишіть у коментарях до цієї публікації своє бачення того, яким є учитель початкової школи, який випереджає свій час.

Учителі – автори кращих відповідей отримають подарунок до Дня вчителя – «Смарткейс» із доступом до електронних освітніх ресурсів на рік! http://edugames.rozumniki.ua/smartcase/

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 171 | Додав: shkola | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

Заходи із впровадження медіаосвіти є продовженням попереднього експериментального етапу, що тривав з 2011 до 2016 року,в рамках якого різними формами шкільної медіаосвіти було охоплено понад 40 тис. учнів.

У нинішньому експерименті братиме участь 153 навчальних заклади, серед яких 18 обласних інститутів післядипломної освіти, два вищі професійні училища, решта - це дошкільні навчальні заклади і загальноосвітні - школи, гімназії, ліцеї, навчально-виховні комплекси.

Наша школа серед учасників експерименту.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 206 | Додав: shkola | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

«  Вересень 2017  »