П`ятниця, 20.09.2019, 04:58

Головна » 2017 » Липень » 20

В уряді розповіли про здобутки в реформуванні освітиЗа словами прем’єра, уряд поступово впроваджує концепцію «Нової української школи»

Уряд очікує ухвалення у другому читанні проекту закону «Про освіту» і поступово впроваджує концепцію «Нової української школи». Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів, на якому він представив звіт про роботу уряду за І півріччя поточного року.

За словами прем’єра, ріст економіки за І квартал року становив 2,5%, середня зарплата за підсумками першого півріччя перевищить 7 тисяч грн, і бюджет перевиконано за доходами.

«Цю роботу можна назвати капітальним ремонтом країни. Економічне зростання по першому кварталу на рівні 2,5%, реальна заробітна плата збільшилася на майже 20%, середня заробітна плата зросла на 13% - до 6 тисяч 840 грн, а в червні–липні вона перевищить 7 тисяч гривень. Обсяг капітальних інвестицій за січень-березень зріс на 20%, обсяг експорту товарів з України збільшився на 25%. Бюджет перевиконали (по доходах) на 29 млрл грн, а мали дефіцит. Це свідчить, що економіка оздоровлюється і відбувається реальна детінізація», - повідомив Гройсман.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 93 | Додав: shkola | Дата: 20.07.2017 | Коментарі (0)

МОН надало нові роз'яснення щодо вступної кампаніїНеобхідність роз'яснень виникла на підставі поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року

Міністерство освіти надало нові роз’яснення щодо окремих питань діяльності приймальних комісій, якими мають користуватись представники вишів при роботі в Єдиній державній базі з питань освіти. Відповідний лист підписаний першим заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем.

У відомстві зазначають, що необхідність роз'яснень виникла на підставі поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року.

Зокрема у МОН зазначають, що прийом заяв та документів вступників на основі повної загальної середньої освіти, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчився о 18 год. 00 хв. 20 липня. Вищі навчальні заклади зможуть до 18 год. 00 хв. 23 липня вносити до ЄДЕБО заяви вступників (включаючи заяви осіб, які не змогли створити електронні кабінети в присутності представників приймальної комісії), які були подані у встановлений строк у паперовій формі. Такі вступники можуть бути допущені до вступних випробувань та проходити їх відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України у 2017 році (далі - Умови прийому).

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 100 | Додав: shkola | Дата: 20.07.2017 | Коментарі (0)

«  Липень 2017  »