Понеділок, 20.05.2019, 22:36

Головна » 2017 » Червень » 01

Сьогодні у всьому світі вже в 67-й раз поспіль відзначають День захисту дітей. Діти складають приблизно 20-25% населення в кожній країні. В різних країнах вони піддаються різним небезпекам, від яких їх необхідно захищати: десь від воєн і голоду, а десь від згубного впливу комп'ютерних ігор.

Міжнародний день захисту дітей відзначається з 1950 року після того, як в 1949 році його затвердили на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок.

У 1959 році ООН прийняла Декларацію прав дитини, в якій визначено соціальні та правові принципи захисту і благополуччя дітей. Однак ця декларація мала лише декларативний і рекомендаційний характер, а для захисту та забезпечення прав дитини необхідні були конкретні закони і міжнародні договори. Тому 20 листопада 1989 Генасамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини, яка стала світовою конституцією для дітей. Україна ратифікувала цю Конвенцію 27 вересня 1991.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 154 | Додав: shkola | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

Особливим днем у житті  кожного  учня є свято прощання зі школою. Урочисто та яскраво проходять випускні вечори в  одинадцятикласників. Проте, не менш цікавими є традиційні святкування  в учнів 4-их класів.

В емоціях радості й переживань прощались із початковою школою  учні 4-А класу (класний керівник С.Є. Ярова).

Святково  вбрані випускники майстерно  декламували вірші, мелодійно співали пісні, танцювали. Вступним словом розпочала шкільний захід С.Є.Ярова, яка привітала своїх вихованців із успішним закінченням початкової школи. Вчителька дякувала батькам, дідусям, бабусям юних випускників за розуміння та підтримку, яку вони проявляли  протягом 4-ох навчальних років. Надалі слово взяли випускники початкової школи. Зі щирих вуст школярів лунали пісні про початкову школу, вчительку. Також музичні  композиції були присвячені  батькам та рідним, які були присутні в залі.

Для своєї  першої вчительки вихованці заспівали прощальну пісню. Звучало ще багато віршів, випускники 4-А классу по-справжньому веселилися і водночас прощалися з початковою школою. Учні дякували педагогам за навчання та терпіння. На святі були присутні: директор школи  Школяр Л.А., яка  подякувала випускникам за чудовий концерт, привітала із закінченням школи І-го ступеню та побажала успіхів у подальшому навчанні, заступник директора з НВР Шуміхіна С.І., вчителі школи .

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 225 | Додав: shkola | Дата: 01.06.2017 | Коментарі (0)

«  Червень 2017  »