Неділя, 08.12.2019, 18:37

Головна » 2017 » Квітень » 06

У березні цього року відбулися традиційні шевченківські читання до дня народження Кобзаря. У цьому конкурсі на міському етапі  нашу школу представляла учениця 8-Б Кудашкіна Ангеліна.  Учениця підготувала композицію, що складалася  із балади «Козацька воля»,  виконаної акапельно,  та вірша «Муза». У міському конкурсі Ангеліна брала участь вперше, тому дуже хвилювалася. Але попри переживання, Кудашкіна Ангеліна посіла друге місце. І це не перша перемога дівчини. Вона також отримала перемогу в конкурсному фестивалі «Собори наших душ».

«Собори наших душ» – Всеукраїнський конкурсний фестиваль творчості юних літераторів, художників, композиторів, майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Ангеліна посіла друге місце у номінації юних літераторів. На конкурс учениця подавала прозові та віршові твори. Вітаємо нашу зірочку і бажаємо подальших перемог та творчих успіхів!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 156 | Додав: shkola | Дата: 06.04.2017 | Коментарі (0)

У березні цього року відбулися традиційні міські змагання команд ЮІР (юних інспекторів дорожнього руху).

Від нашої школи було створено команду із учнів 8 - Б та 9 класів. Конкурсанти добре потрудилися, щоб достойно виконати непрості, але надзвичайно цікаві та корисні завдання. Це і знання правил дорожнього руху, і вміння регулювати дорожній рух, і правила надання першої медичної допомоги та виступ агітбригади.

Команда ЮІР обрала для себе назву «ДПС», що означає: Д – дружні, П – прикольні, С – сміливі. «ДПС» посіла шосте місце серед одинадцяти команд.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 191 | Додав: shkola | Дата: 06.04.2017 | Коментарі (0)

«  Квітень 2017  »