Понеділок, 19.08.2019, 09:50

Головна » 2017 » Березень » 03

В кабінеті фізики на нараді вчителів при директорі відбулась презентація інтерактивної дошки IPBOARD, можливості якої представила Юлія Володимирівна Климіна.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 216 | Додав: shkola | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

В нашій школі сьогодні день розпочався незвично. Адже 3 березня 2017 року проходить VIII Всеукраїнська україномовна гра «Соняшник». Її учні чекали з великим нетерпінням.

В одному з кабінетів красиво оформлена дошка повідомляє про початок гри. Учасники були трішки схвильовані, але максимально зосереджені і уважно та наполегливо працювали над виконанням завдань. А вони були зовсім не прості! Тут і знання байок Глібова, і традиції та свята українського народу, і розуміння прислів’їв та приказок.

Кожен учасник намагався виконати вся завдання гри, щоб отримати найкращий результат.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 201 | Додав: shkola | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

21 лютого учні 2 та 4 класів вперше приймали участь у всеукраїнському конкурсі «Патріот». Діти виконували  завдання  з хвилюванням і цікавістю. Адже бути патріотом своєї країни це відповідально, бо  любов до Батьківщини виховується з дитинства.

«Патріот – це любов. Люблять не за щось, а тому що не можуть не любити. Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни….» ( С. Вакарчук)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 184 | Додав: shkola | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Птахи – наші  друзі!

Під таким девізом проходив тематичний день в 2-А класі. На літературному  читанні учні читали вірші про птахів,на уроці  природознавства говорили про життя птахів взимку, писали творчі роботи про допомогу птахам на уроці  української мови.

А відкритого уроку з математики діти чекали з нетерпінням. Адже до них  на урок прийшло багато гостей: директор школи  Школяр Л.А. , заступник директора Шуміхіна С.І. та вчителі початкових класів. І знову ж птахи допомагали дітям вивчати таблицю множення, розв’язувати приклади та задачі. Інноваційні технології, гарна мультимедійна презентація, доброзичливий настрій  вчителів та учнів створювали  ситуацію успіху на уроці.

Урок пройшов на високому рівні, сподобався і запам’ятався учням.

Вчитель: Теодорович Л.О.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 183 | Додав: shkola | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Було проведено виховний захід для учнів 6 класів ”The Club of Cheerful and Quick-witted Fellows”.

Метою та завданням було узагальнити та закріпити вивчений матеріал; розвивати пам’ять та увагу учнів; розширювати світогляд школярів; зацікавлювати учнів до вивчення англійської мови; виховувати почуття відповідальності, взаємоповаги та співпраці.

Проведений захід був творчим процесом учня і вчителя (Павлюс-Гунченко О.В.), під час якого виконувалось важливе завдання – створення реальних та уявних ситуацій спілкування. Вчитель використовувала  інноваційні форми і методи роботи, навчальні відеофільми, мультимедійні презентації. Вдало комбінувала їх залежно від підготовки і розвитку дітей. При підготовці до уроку було враховано особливості учнівських груп, навчальний матеріал був цікавим та доступним для сприйняття, широко використано роздатковий матеріал, наочність. Активно застосовувались комунікативні вправи, стимулювалась творча уява учнів, постійно створювалась ситуація успіху.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 189 | Додав: shkola | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

«  Березень 2017  »