Неділя, 25.08.2019, 02:23

Головна » 2017 » Лютий » 26

16 февраля в шахматно-шашечном клубе «Думка» в Запорожье начался Чемпионат Украины по шашкам-100 среди юниоров и младших кадетов. В борьбе за медали чемпионата приняли участие шашисты из 14 областей Украины. Днепропетровскую область на чемпионате представляют 18 спортсменов.

С 16 по 21 февраля проходила классическая игра. Юниоры определяли сильнейшего в 7 турах, младшие кадеты – в девяти.

Самой малочисленной оказалась категория юниоров среди юношей – всего 7 участников, поэтому в ней турнир проводился по круговой системе, у всех остальных - по швейцарской.

Среди юниоров-девушек за призовые места сражались 13 участниц, среди девочек в категории младшие кадеты – 25. Больше всего участников собрала эта же категория среди мальчиков - 34 участника.

По результатам классической игры шашисты Каменского завоевали 3 медали.

Дарья Короткая стала серебряной призершей чемпионата Украины среди юниорок. Титул чемпионки достался Татьяне Зайцевой, которая теперь представляет столицу. На третьем месте - Анастасия Глушко из Харькова.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 207 | Додав: shkola | Дата: 26.02.2017 | Коментарі (0)

Підсумки тижня в освіті: головні подіїПропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

5 головних тенденцій оновлення програм 5-9 класів. За інформацією МОН, громадськість найбільше обговорює якість викладання предметів, сучасність тем, міжпредметні зв’язки, скорочення теорії у школі та вікові особливості дітей.

На ЗНО поки зареєстровано 21 тисячу осіб. Абсолютна більшість зареєстрованих учасників є випускниками шкіл цього року. Лідерами за кількістю зареєстрованих є Дніпропетровська, Харківська та Львівська області. Реєстрація триває до 17 березня.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 227 | Додав: shkola | Дата: 26.02.2017 | Коментарі (0)

EdEra та Освіторія створили онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Курс складається із 16 тем, тестових та відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books .

Категорія: Оголошення | Переглядів: 291 | Додав: shkola | Дата: 26.02.2017 | Коментарі (0)

24 лютого 2017 року на базі КВНЗ «ДОІППО» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Рівний доступ до якісної освіти: проблеми впровадження дистанційного навчання школярів». З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор КВНЗ «ДОІППО», д.філос.н., професор Романенко Михайло Ілліч.

Про стан впровадження дистанційного навчання в Україні учасники семінару дізналися завдяки он-лайн спілкуванню з начальником відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок Інституту модернізації змісту освіти МОН Косик Вікторією Миколаївною.

Досвід впровадження дистанційних форм навчання в Дніпропетровській області був презентований керівництвом ДОІППО.

Про новітні ресурси для дистанційного навчання, тренди та інноваційні підходи в онлайн-освіті розповіли досвідчені спікери, завдяки яким учасники семінару познайомилися з он-лайн платформами: "Класна Оцінка", «Prometheus», «EdEra».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 267 | Додав: shkola | Дата: 26.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »