Неділя, 08.12.2019, 18:26

Головна » 2017 » Лютий » 16

13 лютого на базi КЗ СШЗ №23 вiдбулися районнi стрiлковi змагання на честь воїнiв –iнтернацiоналiстiв. У змаганнях взяли участь 16 шкiл Заводського району. Команди складалися з 5 учнiв 5-11 класів.

Перше мiсце в iндивдуальному та командному залiку посiла команда КЗ СЗШ 23, троє з учасникiв якої - Єгоркiна Настя, Канiбор Влад та Бондаренко Iлля є членами гуртка «Юний захисник-рятувальник». Перше місце в районі в індивідуальному заліку посів учень 11 класу Харєв Родіон.

Вітаємо!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 219 | Додав: shkola | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

В среду, 15 февраля 2017 г. старшеклассники нашей школы приняли участие в тренинге "Гендерное равенство", который был организован при поддержке Красного Креста.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 272 | Додав: shkola | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

10 лютого 2017 року у 1-Б відбувся відкритий урок з математики на тему «Порівняння виразів. Розв’язування задач. Розпізнавання геометричних фігур». Ми з учнями опинилися в казці «Червона Шапочка» і перед нами постало завдання допомогти Червоній Шапочці дійти до своєї бабусі виконуючи для цього цікаві завдання. На нашому шляху зустрівся Горобчик, який не вмів рахувати та Вовчик, який не зміг впоратися з завданням в підручнику. Учні дуже вправно впоралися з цими завданнями і провели Червону Шапочку до своєї бабусі, а вона їм віддячила солодощами.

Під час уроку учні продемонстрували вміння розв’язувати задачі, розпізнавати геометричні фігури, порівнювати вирази. На уроці були присутні директор Школяр Л.А., заступники директора з навчально-виховної роботи Єлагіна Т.О., Шуміхіна С.І. та вчителі початкових класів.

Урок пройшов у робочій та дружній атмосфері.

Категорія: Вісті з уроків | Переглядів: 274 | Додав: shkola | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

Я, Шульга Наталія Леонідівна, звертаюсь до адміністрації КЗ «СЗШ № 23» та всіх учителів, класовода, Невьодрової Н.Н. з великою батьківською подякою:

«Спасибі Вам за руки золоті:

За те тепло, що маєте в душі.

Спасибі Вам за будні трудові,

За сміх дітей і за блиск

Ваших очей».

Нещодавно моя донька Шульга Дар’я не вміла ні писати, ні лічити ,ні розв’язувати задачі, ні читати тексти. А сьогодні вже закінчує 3 клас. Вона багато чого навчилась в рідній школі № 23 м. Кам’янського за ці роки. Дар’ю за сімейними обставинами переводимо до іншої школи, але завжди будемо пам’ятати свою першу вчительку, перший урок, наш 3 – А клас.

Директору Школяр Л.А., всьому колективу бажаю радості від дітей, щастя і здоров’я на довгі роки. Успіхів!

Шульга Н.Л., голова батьківського комітету 3-А класу

Переглядів: 205 | Додав: shkola | Дата: 16.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »