Неділя, 26.05.2019, 13:19

Головна » 2017 » Лютий » 10

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару: «Рівний доступ до якісної освіти: проблеми впровадження дистанційного навчання школярів», який відбудеться 24лютого 2017 року у Дніпропетровському інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70).

До участі в роботі семінару запрошуються науковці,працівники управлінь та відділів освіти України, працівники методичних служб, керівники навчальних закладів області, педагоги-практики, представники дистанційних платформ та сервісів для дистанційного навчання, громадськість та інші зацікавлені особи.

Мета семінару: провести аналіз стану впровадження дистанційних форм навчання у закладах різного типу, на основі якого окреслити перспективи подальшого розвитку цього напрямку в Українській освіті.

В рамках проведення семінару планується проведення пленарного засідання та майстер-класів авторів кращих дистанційних курсів на різноманітних ресурсах.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 174 | Додав: shkola | Дата: 10.02.2017 | Коментарі (0)

З дитячих років книга стає нашим постійним супутником. Усе життя вона допомагає нам працювати, учитися, мріяти, відпочивати.

У який би будинок ти не прийшов, у якій би родині не побував, скрізь обов’язково побачиш книги – у шафах, на полках, на столі, у шкільному портфелі, а іноді навіть під подушкою.

Ви тільки навчилися говорити і ходити, а у вас уже з’явилася книжка. Спочатку ви просто сиділи і розглядали малюнки. Дорослі читали вам казки, вірші, оповідання. От так і почалося перше знайомство з книгою, яка для багатьох залишається другом і супутником на все життя.

От лежить на парті маленька книга, але як багато вона може нам розповісти. Разом з героями книг ми здійснюємо подорож у далекі країни і навіть на інші планети, занурюємося на дно морів і океанів, проникаємо в надра Землі й у таємниці життя на ній, пізнаємо минуле і заглядаємо в майбутнє.

Категорія: Знайомтесь! | Переглядів: 190 | Додав: shkola | Дата: 10.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »