Неділя, 25.08.2019, 02:17

Головна » 2017 » Лютий » 04

14 січня 2017 року на базі ДОІППО проведено обласну олімпіаду з історії. Міську команду юних істориків для участі в обласній олімпіаді представили 4 учні з технічного ліцею, гімназії №11, СЗШ №23. Всі члени міської команди посіли призові місця:

1. Біда Поліна, 11 клас,  СЗШ №23 – ІІІ місце;
  2. Безчастний Олексій, 10 клас, гімназія №11 – ІІІ місце;
  3. Ковальов Михайло, 9 клас, технічний ліцей – ІІІ місце;
  4. Гамазинська Лілія, 8 клас, гімназія №11 – ІІІ місце.

Особлива подяка вчителям, які готували дітей до олімпіади: Козорог Олександрі Геннадіївні, Залокоцькій Аллі Станіславівні, Дубівській Олені Петрівні, Сердюк Олені Костянтинівні.

Вітаємо з перемогою школярів, дякуємо за інтелект і патріотизм та бажаємо подальших успіхів!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 209 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

Все начинается внутри вас,

и тогда все внешнее отвечает вам взаимностью...

Категорія: Фраза тижня | Переглядів: 186 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

Оприлюднено текст Концепції "Нова українська школа" Документ визначає державну політику у сфері реформування середньої освіти до 2029 року

Кабінет Міністрів оприлюднив текст Концепції «Нова українська школа», що була схвалена урядом у грудні 2016 року.

Документ визначає мету, шляхи та етапи реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти на період до 2029 року.

Метою Концепції є забезпечення проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти.

Автори Концепції зазначають, що реалізація документа створить умови для реформування середньої освіти з урахуванням досвіду провідних країн світу.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 174 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Школи не можуть впливати на вибір предметів ЗНО. За словами директора УЦОЯО, вибір предметів для складання підсумкової атестації випускниками шкіл залежить виключно від самого учня та його планів щодо подальшого навчання.

Реєстрація на ЗНО-2017: особливості проведення. Реєстрація для участі у зовнішньому оцінюванні розпочнеться 6 лютого. Цього дня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде відкритий відповідний онлайн-сервіс.

У Міносвіти доопрацювали план пріоритетних дій. Оприлюднений проект плану пріоритетних дій уряду до 2020 року. План складається з напрямків, над виконанням яких має зосередитись діяльність МОН та Кабінету Міністрів.

Гройсман: школа має готувати конкурентну людину. Володимир Гройсман взяв участь круглому столі, присвяченому обговоренню пріоритетних напрямів у галузі освіти, де висловивпереконання, що освіта має почати продукувати якість.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 209 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

Тести ЗНО онлайн від сайту Освіта.ua zno.osvita.ua - cайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів безкоштовно

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання у минулих роках, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 163 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

Відбудуться всеукраїнські вебінари з нагоди Дня безпечного Інтернету

8 лютого 2017 року ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна проведе Всеукраїнські вебінари:

• з 10.00 до 10.30 для учнів старших класів «Як зробити Інтернет безпечним»;
    • з 10.45 до 11.30 для учителів та батьків «Безпечний Інтернет».

Семінари проводитимуться для зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на дітей та молодь шляхом покращення їхньої обізнаності щодо безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів.

Участь у вебінарі можна буде взяти, перейшовши за цим посиланням:https://join.microsoft.com/meet/a-romanr/R362Z3D1.

Нагадуємо, що 7 лютого в світі відзначатимуть День безпечного Інтернету (SafeInternetDay).

Категорія: Оголошення | Переглядів: 187 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »