Неділя, 18.08.2019, 19:17

Головна » 2016 » Листопад » 18

16 та 17 листопада у школі пройшли соціально орієнтовані акції.

16 листопада до Міжнародного дня толерантності у рамках проведення акції пройшла радіопередача по шкільному радіо, з якої учні дізналися про історію утворення  даного свята, про суть поняття "толерантність", чому так необхідно для підтримання миру в усьому світі вчитися бути толерантними один до одного . Відбувся загальношкльний конкурс дитячого соціального плакату " Будьмо толерантними!". Представники від класів відображали своє бачення толерантності у плакаті.  Відбулося засідання кінолекторію "Тримаємо курс на толерантні відношення". До уваги учнів були представлені соціальні відеороліки, дитячі мультфільми про милосердя та терпимість до оточуючих. Кожна вікова категорія учнів приймала активну участь у проведенні акції відповідно до вікових особливостей. Під час акції учні вчилися терпимості, милосердю та доброті. "Дотримання європейських цінностей та чеснот - шлях до порозуміння та миру між народами" - саме під таким гаслом пройшла соціально орієнтована акція.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 168 | Додав: shkola | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

День відмови від куріння
Нарешті боротьба з цією згубною звичкою набуває цілком конкретних обрисів, адже ще буквально кілька десятиліть тому не можна було просунутися далі простих слів. Виною цьому було практично непробивне лобі тютюнових виробників і їх елементарна жадібність.
За даними проекту DilovaMova.com, дуже символічно, що Міжнародний день відмови від куріння своїми витоками сягає к Американській землі, континенту, з якого і почалося це тотальне горе - звички тютюнокуріння.
У далекому 1977-му році цей день, вивчивши сумну статистику по цій темі, встановило онкологічне співтовариство Сполучених Штатів Америки. Було запропоновано відзначати його щорічно в кожен третій четвер місяця листопада. Незабаром до цієї корисної ініціативи стали приєднуватися у всьму світі. А пізніше, в 1988-му році, за пропозицією Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (резолюцією № WHA 42.19) виник молодший брат цього Міжнародного дня - Всесвітній день без тютюну, який зараз відзначається 31-го травня.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 257 | Додав: shkola | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

«  Листопад 2016  »