Неділя, 26.05.2019, 13:22

Головна » 2016 » Листопад » 13

9 листопада, в День української писемності та мови,  в  КЗ «СЗШ №23» відбулися заходи, метою яких було поглиблення  знань учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток української мови, показати її красу та багатство, виховувати любов і повагу до рiдного слова.

Традиційно в цей день учні писали всеукраїнський радіодиктант національної  єдності. І дітям, і вчителям важливо було не тільки перевірити, чи добре вони знають українську мову, а й  продемонструвати єдність  з усіма,  хто любить і шанує українське слово. Ще цього дня стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Змістовною була загальношкільна радіопередача «Люби й шануй рідну мову». Особливо цікавими й пізнавальними були слайд-шоу й  експрес-уроки «Вчити українську мову легко!»,  переглянути які могли всі бажаючі у фойє школи на перервах.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 157 | Додав: shkola | Дата: 13.11.2016 | Коментарі (0)

Наче з поля чи з лугівки,

У розповні літа

Чую голос перепілки

З чебреців чи жита.

То говорить поле хлібне,

Луг, трава шовкова…

Найдзвінкіше слово рідне,

Найрідніша мова.

(М.Сингаївський)

9 листопада в Україні свято – День української мови і писемності.

Цього року учні СЗШ № 23 відзначили цей день, прийнявши участь в написанні Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності «Україна на зламі тисячоліть». Більше 100 учнів писали диктант, до заходу приєднались педагоги школи.

Крім диктанту, у школі пройшли радіопередача, яку підготувала вчитель укр. мови та літератури Конопка Т.В. та показ слайд-шоу «Говори українською правильно!», організатор – вчитель укр. мови та літератури Мадюдя Т.О.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 166 | Додав: shkola | Дата: 13.11.2016 | Коментарі (0)

«  Листопад 2016  »