Неділя, 26.05.2019, 13:18

Головна » 2016 » Жовтень » 05

Когда вы проснетесь завтра утром, перед тем, как встать с кровати, перечислите себе 5 вещей, за которые вы благодарны. Это может быть что угодно - лучик солнца, который освещает вашу комнату, пение птиц на улице, аромат цветущих цветов, улыбка близкого человека, возможность жить и творить добро в этом мире. Вы удивитесь, но такая простая утренняя привычка сильно приукрасит весь ваш день. Вся Вселенная откликнется на вашу благодарность и будет способствовать успеху на вашем пути самосовершенствования!

Категорія: Фраза тижня | Переглядів: 164 | Додав: shkola | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

Освітня компанія ZNOUA оголошує конкурс для вчителів української мови та математики у учнів 11-х класів!

Ви маєте унікальну можливість виграти безкоштовний доступ до онлайн-платформи http://online.zno.ua для усього свого класу! Переможці також отримують підтримку працівників нашої компанії: відповіді на питання, інструкції з користування та консультації.

Для участі у конкурсі Вам треба до 15 листопада:
1. Заповнити гугл-форму: https://goo.gl/forms/XbvINz1PXl3IhDS32
2. Ознайомитись із Положенням про конкурс: http://tinyurl.com/glze49p
3. Лайкнути сторінку ZNOUA / Усе про ЗНО / Курси

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 207 | Додав: shkola | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця”спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено  IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс)Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 20 січня 2017 року надсилаються на електронну адресу:yaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2017 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 140 | Додав: shkola | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

Дорогі друзі! Запрошуємо вас взяти участь у безкоштовному вебінарі, присвяченому аналізу пакету завдань Міжнародної природознавчої гри "Геліантус" та конкурсу фахової майстерності для вчителів фізики, хімії, біології, географії та початкової школи "Геліантус-учитель".

У вебінарі візьмуть участь кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України Руслан Шаламов, старший науковий співробітник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат хімічних наук Олексій Григорович.

Вебінар відбудеться 11 жовтня о 15.00 за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=vNcMrgzZW4w .

Свої запитання модераторам ви можете надсилати до 07.10.2016 року (включно) на електронну скриньку: helianthus.gra@gmail.com .

Відповіді на надіслані запитання ви отримаєте під час вебінару.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 147 | Додав: shkola | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2016  »