Неділя, 26.05.2019, 13:18

Головна » 2016 » Липень » 16

Гриневич: PISA покаже слабші та сильніші місця нашої освітиPISA як порівняльне дослідження враховує критерії і фактори, які впливають на систему освіти

У 2018 році Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів - PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Дослідження проходить раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час заходу з нагоди приєднання України до Програми PISA-2018.

“PISA як міжнародне порівняльне дослідження враховує величезну кількість критеріїв і факторів, які впливають на систему освіти загалом. Завдяки цій програмі ми отримаємо серйозну додаткову інформацію, що допоможе правильно визначити  слабші та сильніші місця нашої системи освіти й вибудувати орієнтири, за якими далі формуватиметься освітня політика в Україні”, - зазначила Лілія Гриневич.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 125 | Додав: shkola | Дата: 16.07.2016 | Коментарі (0)

Колегія МОН схвалить оновлені програми для дітей Міносвіти будуть підготовлені нові вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів

12 липня завершився другий етап обговорення навчальних програм для учнів початковоїшколи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Цього разу на відкритій платформі ЕдЕра обговорювали розвантажені і оновлені програми, зміни в які було внесено за результатами відкритого обговорення чинних програм.

"Між першим і другим етапом обговорення є суттєва відмінність: якщо про чинні програми користувачі залишали переважно критичні коментарі, пропозиції про зміни, то на другому етапі більшість коментарів - схвальні і вдячні. Коментатори переконалися, що їхні пропозиції враховані. Ми навіть зробили окремі таблиці врахування коментарів, які також вивішені на ЕдЕрі. Кожен може переглянути: підтримана чи відхилена його пропозиція і чому", - говорить головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Алевтина Лотоцька.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 147 | Додав: shkola | Дата: 16.07.2016 | Коментарі (0)

«  Липень 2016  »