Неділя, 26.05.2019, 13:19

Головна » 2016 » Червень » 04

Ось і літо прийшло!!!

Але прощатися з друзями не хочеться. Перший день літніх канікул  учні 1-А класу (кл.керівник Теодорович Л.О.) та учні 1-Б класу (кл.керівник Семенцова Н.В.) зустріли разом, подорожуючи на Миколин хутір. Екскурсія дуже сподобалася дітям. Вони з цікавістю слухали розповідь про традиції українського народу, мали змогу прийняти участь у майстер класах з писанкарства, лозоплетіння, гончарного мистецтва. А зроблені власноруч обереги ляльок-мотанок  з любов’ю привезли для своїх рідних.

Гарного всім літа, цікавого відпочинку!

Категорія: Класне життя | Переглядів: 135 | Додав: shkola | Дата: 04.06.2016 | Коментарі (0)

Кожен випускний вечір – немов птах, що залишає веселий шкільний двір. Небо затягується хмарою смутку і випадають краплі дощу втрат і жалю… Але це лише мить. Налетить вітер змін, маленький шкільний дворик стрепенеться й оживе до вересня. А що ж Птах? Птах спурхне і підніметься високо в синє зоряне небо, зробить прощальне коло, торкнеться легким крилом кожного, ніби закликаючи за собою туди – у невідомість.

Уперед за птахом удачі – синім птахом надії, віри, перемоги.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 217 | Додав: shkola | Дата: 04.06.2016 | Коментарі (0)

Останній прощальний дзвінок,
Він шкільного життя підводить підсумок,
Дзвенить випускникам він у добрий шлях,
Дитинство шкільне вже не повернути.
Рідними стали шкільні стіни,
А як весело було на перервах.
В пам’яті шалені шкільні роки,
Залишаться на все життя, назавжди.
Як довго чекали на цей зоряний час,
… але в минулому залишиться школа і клас.
наповнений Радістю мить і оптимізмом,
Впевнено і гідно йдіть по життю.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 214 | Додав: shkola | Дата: 04.06.2016 | Коментарі (0)

Міський голова Кам'янського (Дніпродзержинська) Андрій Білоусов відвідав загальноосвітню школу № 23, де зустрівся з учнями, познайомився з творчими проектами дітей, дізнався чим живе школа і яким хотіло б бачити майбутнє свого міста і країни підростаюче покоління, а також відповів на запитання школярів, які стосувалися як робочих моментів, так і особистої життєвої позиції мера.

Педагогічний колектив та учні загальноосвітньої школи вже давно і з нетерпінням чекали можливості особисто познайомитися з міським головою. З проханням організувати зустріч вони звернулися до депутата Дніпродзержинської міської ради по цьому округу, лідеру місцевої організації політичної партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність» Наталії Шкуренко.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 192 | Додав: shkola | Дата: 04.06.2016 | Коментарі (0)

Державна підсумкова атестація з іноземних мов, відповідно до наказу МОН України від 16.09 2015 р. No940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році» та внесених до нього змін, проводиться 20 травня за єдиними завданнями. Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 навчального року підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення та зорієнтовані на рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти та відповідно до чинних навчальних Програм з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень В1) та загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням іноземних мов (рівень В2).

Міністерством освіти підготовлено методичні рекомендації щодо формату, критеріїв оцінювання та зразки тестів Державної підсумкової атестації з іноземних мов, які будуть надіслані безкоштовно до кожного навчального закладу (1 примірник) та розміщені на спеціально-створеному сайті dpa2016.com.ua.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 204 | Додав: shkola | Дата: 04.06.2016 | Коментарі (0)

1. На базі школи брали участь у районних змаганнях «Спорт для всіх – здоров'я нації» 3 - 4 класи – І місце, в міському фіналі – ІІ місце.
  2. На базі школи брали участь у районних змаганнях «Ігри чемпіонів» – посіли І місце. В міському етапі – І місце. Учні 5 - 6 класів.
  3. Брали участь у міських змаганнях з футзалу (міська зона) – посіли І місце. В фіналі – IV місце. Учні 5 класів.
  4. На базі школи прийняли районні змагання Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» – команда школи посіла І місце. У міському фіналі – ІІ місце.
  5. Команда школи посіла V місце в міських змаганнях з аеробіки.
  6. Шкільна команда посіла І місце в районних змаганнях з шашок і V місце в міських – фінальних.
  7. Команда юнаків посіла V місце в міських змаганнях з волейболу.
  8. На базі школи брали участь у районному етапі Всеукраїнських змагань «Старти надій». Команда посіла І місце. Учні 7 класів.
  9. На базі школи прийняли районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я». Сім'я школи посіла IV місце.
  10. Учениця 8 класу Тарасенко Ганна брала участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Знавець Олімпійського руху» – І місце і і потрапила до обласного фіналу.
  11. Команда школи (5 - 6 класи) представляла місто в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», де посіла ІІ місце.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 167 | Додав: shkola | Дата: 04.06.2016 | Коментарі (0)

«  Червень 2016  »