П`ятниця, 23.02.2018, 07:48

Школа Олімпійської освіти

Олімпійська освіта-

багаторівневий спеціально організований педагогічний процес формування гармонійно розвиненої особистості через набуття знань, умінь і навичок, розвиток здібностей, інтересів, потреб та ціннісних орієнтацій, що базуються на гуманістичних ідеалах і цінностях олімпізму і є складовою частиною загальної освіти.

Форми інтеграції Олімпійської освіти у КЗ СЗШ № 23

Національний Олімпійський Комітет Олімпійська Академія України

Національний Олімпійський Комітет України - громадська організація, що опікується участю українських спортсменів в Олімпійський іграх, діючи відповідно до положень Олімпійської хартії.

НОК України був утворений 22 грудня1990року I-ою Генеральною асамблеєю засновників й був визнаний Міжнародним олімпійським комітетомв 1993 році. Декларована мета НОК України — забезпечення участі українських спортсменів в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спортуі здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

Офіційний сайт

Олімпійська Академія України (ОАУ) була створена 20 вересня 1991 року відповідно до рішення І сесії ОА України відповідно до рекомендацій Міжнародного Олімпійського Комітету для сприяння розвитку та зміцненню олімпійського руху в нашій країні, духовного взаємозбагачення людей, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів олімпізму. ОАУ є самостійною громадською організацією і діє під егідою НОК України.

Офіційний сайт

Нормативні документи

Інтернет-джерела Олімпійська література

Угода про науково-методичну співпрацю Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України та КЗ СЗШ № 23

8 грудня 2017 р. в м. Київ відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти»

За запрошенням Олімпійської Академії України відповідно до Угоди про науково-методичну співпрацю з Науково - дослідним інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України, делегатом та доповідачем від нашої школи КЗ «СЗШ №23» на семінарі була учитель фізкультури Андрющенко Тетяна.

«  Лютий 2018  »