Понеділок, 18.12.2017, 17:58

Головна » 2017 » Березень » 10 » Приємні спогади про зиму
Приємні спогади про зиму

Екскурсія до м.Дніпро

Ось і закінчилася зима...
На згадку про неї залишились не тільки спогади про зимові свята, канікули та ще наша екскурсія до м.Дніпро.
Наші дітки, завітали до історичного музею ім.Д.І.Яворницького, де їм провели цікаву єкскурсію, у кінці якої кожен з учнів власноруч зміг зробити картину з шоколаду, потім звичайно поласувати своїм шедевром. Далі ми подорожували до центрального парку міста ім.Глоби. Діти, водили хороводи та бавились біля головної ялинки міста. Потім вирушили до торгівельного центру "Караван", де наші всезнайки наповну "відривалися" у розважальному "Ігроленді". Завершальним етапом нашої подорожі був візит до храму Ікони Божої Матері "Іверської". Храм знаходиться майже за містом, посеред соснового лісу. Свіже повітря, дивовижні статуї (ангели, св.Миколай та інші), сам храм залишили незабутні враження.
Цілу дорогу до дому в комфортабельному маршрутному авто стояв галас - діти ділилися враженнями.
На останок від себе хочется додати, шановні батьки частіше даруйте нашім дітькам можливість подорожувати, проводите вільний час с користю, їз своїми однокласниками, друзями.
Також хочу подякувати класовода Брусник Марію Михайлівну та нашого екскурсовода за організацію та проведення цікавої та незабутньої подорожі.

З повагою, батьки 3-Б класу, 2017р.

Категорія: Блог батьків учнів школи | Переглядів: 81 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2017  »