Неділя, 21.04.2019, 14:18

Блог батьків учнів школи [5]

Головна » 2017 » Лютий » 26 » Наші волейболісти
Наші волейболісти

Наш класс вирізняється з-поміж інших тим, що ми беремо активну участь в спортому житті школи. Якщо запитати у наших хлопців про волейбол, то вони можуть годинами розповідати про це заняття. В команду входять хлопці:
Стаднік Микита, Канібор Владислав, Швець Євгеній, Коник Дмитро, Бухало Іван, Рожков Данило.
Ми поцікавилися відчуттями наших спортсменів, коли вони займаються волейболом, які емоції їх переповнюють, що відбувається на тренуваннях і чому так вабить їх саме цей вид спорту. І ось що вони на розповіли.

Капітан команди Стадник Микита:

«У жовтні 2015 року в 23 школі, на уроці фізкультури, учні на той час восьмого класу, під керівництвом вчителя фізкультури Андрющенко Тетяни Георгіївни почали вивчати новий для себе вид спорту - волейбол. Спочатку ми сприйняли цю гру без особливого ентузіазму, але з кожним наступним тренуванням інтерес хлопців до цієї гри ріс. Так пройшло близько місяця, перш ніж наша новоспечена команда вперше провела гру проти команди КЗ «СЗШ № 18». Перед грою гравців переповнювало хвилювання і це було дуже помітно. Зустріч закінчилася з рахунком 1:2 на користь гостей, але командний дух і бажання перемогти переповнювало гравців на ігровому майданчику. Потім було ще кілька зустрічей з різними командами, які закінчувалися поразкою.

І ось прийшов той час, коли збірній команді нашої школи довелося захищати честь школи з волейболу. Вкінці січня в нашому місті почалися міські змагання серед шкіл.

Після однієї з ігор до нас підійшов чоловік, якому ми дуже вдячні за пропозицію тренуватися у нього. Це був викладач фізичної культури металургійного коледжа Гричук Петро Василевич.

Канібор Владислав згадує:

«Я до сих пір пам'ятаю, як Тетяна Георгіївна вчила нас правильно падати, приймати м'яч, стояти при прийомі на зігнутих ногах, як правильно подавати м'яч, здійснювати силову подачу. Всьому нас навчилаТетянаГеоргіївна. Особисто для мене, волейбол став невід'ємною частиною життя. Сама фішка в тому, що в футболі баскетбол може грати чи не кожен, а в волейбол тільки людина з хорошими нервами і терпінням. На волейболі я себе відчуваю, як ніколи. Отримую величезну дозу адреналіну і позитиву.

Швець Євгеній:

«Ніколи не думав, що ми такзануримося в цей спорт. Для початку це була просто забава. Пінали м'ячики, бігали, стрибали як-небудь. Брали участь в змаганнях, програли всі, які можна було програти.

Потім з'явився бойовий дух, вирішили займатися наполегливо статинабагато досвідченішими, крутішими. Ми помітили наші зрушення в цьому спорті, піднялася самооцінка. Ми не збираємося зупинятися на цьому, а йти далі в будь-якому випадку. Хочу побажати нашим хлопцям здоров'я і не отримувати травми, це найголовніше.»

Коник Дмитро:

«Ну, розпочну мабуть, з того, що ми спочатку не цікавилися волейболом. І коли нам Тетяна Георгіївна запропонувала гру волейбол, то спочатку ми не проявляли інтересу, але пізніше, з часом, нам ця гра сподобалася.

Було багато поразок і розчарувань. Часом опускались руки. Але ми дуже наполегливо тренувалися.

І ось почалося те, чого ми хотіли, настали змагання в 2017 році. Ми зараз їздимо на змагання у КЗ «СЗШ № 18» і КЗ «СЗШ №4». Успішно виступаємо. У нас 2 перемоги і 2 поразки. Я вважаю, що це не погано.

Волейбол - це нереальні емоції, які ти переживаєш (приймаю валер'янку), це сила, міць, тут можна довести що ти щось можеш. Постійно вибиваю пальці, тягну м’язи, без цього спорту не обійтися, але спорт для мене – це життя».

Хотілося б, на кінець, побажати нашим хлопцям успіхів у спорті і здійснення всіх мрій. Думаю, поряд з нами виростають майбутні чемпіони.

Автор: Биковська Софія, учениця 9 класу

Редактор : Мадюдя Тетяна Олександрівна, учитель української мови та літератури