Понеділок, 18.12.2017, 17:56

Блог батьків учнів школи [5]

Головна » 2017 » Лютий » 14 » День Святого Валентина
День Святого Валентина

14 лютого закохані всього світу відзначають найромантичніше свято – день Святого Валентина. Цього дня повітря наповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

Стародавня легенда свідчить, що ще у третьому столітті нашої ери у роки царювання Клавдія ІІ, жив священик на ім’я Валентин. Як відомо імператор прославився своєю жорстокістю та деспотизмом, він заборонив одружуватися воїнам, бо вони тоді не так пильно нестимуть службу. Священик Валентин, незважаючи на заборону та небезпеку, таємно одружував закоханих. Усе закінчилося сумно. Валентина кинули до в’язниці. Тюремний наглядач зрозумів, що у камері знемагає освічена, багата душею людина. Він ставився до Валентина зі співчуттям, і, як міг, полегшував його муки. У наглядача була донька Джулія – надзвичайної краси дівчина, але вона була сліпою. Невдовзі священик Валентин став учителем доньки наглядача. Він навчав дівчину арифметики, ботаніки, географії, відкривав перед нею світ, якого вона ніколи не бачила.

Валентин закохався у цю незвичайну розумну дівчину і Джулія відповіла йому взаємністю. Кохання – гаряче, мов вогонь, заполонило серця молодих людей. Воно народилося і відразу вмерло, бо Валентина стратили 14 лютого 269 року. Того дня дівчина отримала від коханого листівку з однією короткою фразою «Від Валентина». Пізніше, у 469 році, священика зарахували до ліку святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим – покровителем усіх закоханих.

Так і до сьогодні мандрують світом Валентинки – послання закоханих…

Безцінний Ілля, учень 7 - А класу

Категорія: Блог учня | Переглядів: 41 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1