Неділя, 21.04.2019, 12:20

Блог вчителя [12]
Блог учня [7]
Блог батьків учнів школи [5]

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Декада вчителів художньо-естетичних та фізкультурно-оздоровчих предметів
Декада вчителів художньо-естетичних та фізкультурно-оздоровчих предметів

24.01.2017 року вчителі нашої школи, адміністрація та психолог відвідали відкритий урок вчителя-методиста з образотворчого мистецтва Зубкової Т.М. на тему: «Мистецтво Стародавнього Єгипту» для учнів 7-а класу. Діти з допомогою цікавої розповіді вчителя занурилися в чудовий світ єгипетських фресок. Розповідь супроводжувалась слайдами з зображення фараонів, слуг, побуту, архітектури та письменності на папірусі. Учні з зацікавленістю складали пазли сюжетів фресок, відповідали на запитання Тамари Миколаївни про техніку зображення фігури людини, та композиційне розміщення малюнків . І під мелодійну музику діти перетворилися на митців стародавнього Єгипту, зображуючи фрески на своїх полотнах.

Гості, які були присутні на уроці образотворчого мистецтва не втримались і теж долучились до творчості – отримали чудовий релакс, хоч вийшли малюнки не так добре, як у дітей. Ми ще раз довели собі, що спокійна музика і робота з фарбою лікують душі і надихають на творчість. А виставка дитячих робіт в кінці уроку була просто неперевершеною.

01.02.2017 року учителем музичного мистецтва Ефімовою Ксенією Сергіївною був проведень урок у 3 –а класі  за темою: «Подорож до країни Мелодії. Інтонація». Діти розширили значення про інтонації в музиці. Розвивали слух та музичне мислення, учили виразно співати пісні. В кінці учні представили шумові інструменти, які самі змайстрували. Урок пройшов на високому методичному рівні.

В малому спортивному залі КЗ СЗШ №23 був проведений відкритий урок зі стройової підготовки на тему «Вихід із строю та підхід до начальниа». Учні 10  класу виконали завдання на оцінку «добре». Краще всіх виконали завдання дівчата – Наказна Анастасію, Півень Альбіна та Швед Тетяна. Повторені були – стройовий крок, повороти на місці, повороти в русі та доповідь начальнику. Загалом завдання уроку виконано.

Чудового зимового дня учні нашої школи з ініціативи директора Любові Андріївни та за підтримки вчителів фізичного виховання Савічевої Н.В. і Андрющенко Т.Г. вийшли на спортивний майданчик для участі у «Часі здоров’я».

Даремно хвилювались учителі фізичного виховання під час підготовки до заходу, бо потрібно було охопити заняттями кожну дитину. І це їм добре вдалось.

Традиційно почали з танцювальної розминки, яку професійно провела вчитель фізичної культури Андрющенко Т.Г. а вчитель фізичної культури Савічева Н.В. запропонувала дітям програму заходу, де кожен міг вибрати собі конкурси, змагання за бажанням. Це і улюблена гра учнів школи «Артбол», і не менше популярний футбол, де лідирувала команда 6-а класу.

Старшокласників очікувала комплексна естафета «Дружня шестірка» з п’яти етапів, які треба було подолати за меншу кількість часу: гонка санних екіпажів; «Троянський кінь»; біг на лижах-велетнях;  біг у зв’язці; подолання п’ятиметрового тунелю. Команди виконували естафети з таким запалом та веселим настроєм, хоч етапи були не простими, що вчителі і директор не втримались і прокатнулися на багатомісних лижах і з задоволенням пірнули в дитинство – злетівши з гірки на санчатах.

В цей час творчі групи дітей (від кожного класу), долучились до конкурсу «Кращий сніговик», який перетворився на виставку снігових скульптур. Результат був неперевершеним: сніговими різних розмірів і форм принцеси, величезний півень - прикрашений і розмальований фарбами заполонили спортивний майданчик, перетворивши його в «Поляну зимової казки».

Яскраві емоції, рум’яні щічки, веселий настрій всіх присутніх на «Часі здоров’я» - сама величезна нагорода для тих хто запропонував, підготовив і провів цей зимовий спортивно-масовий захід.

Зубкова Т.М., керівник методичного об'єднання вчителів художньо-естетичних та фізкультурно-оздоровчих предметів

Категорія: Блог вчителя | Переглядів: 143 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2017  »