П`ятниця, 25.09.2020, 07:11

Блог учня [7]
Блог батьків учнів школи [5]

Головна » 2017 » Лютий » 17

Мені запам’ятався урок в 1 класі, коли до нас приходили вчителі з інших шкіл, наш директор, завуч та інші гості. Адже у нас був відкритий урок. Ми перетворювалися в сніжинок, фей. А ще я люблю читання, бо гарно читаю! Пам’ятаю і свято «Прощавай, Букварику», де були присутні батьки. Мені дали грамоту, як кращому читачу, і я була дуже рада. Мені запам’ятався перший клас.

А зараз ми чекаємо святкового уроку з математики. Я думаю, що він теж буде цікавим і запам’ятається надовго!

Комарова Настя. 2 - А клас

Категорія: Блог учня | Переглядів: 282 | Додав: shkola | Дата: 17.02.2017 | Коментарі (0)

Школа – це не тільки місце де ми отримуємо нові знання, але й місце, де знаходимо нових друзів. Кожна людина пам’ятає свою школу.

З першого дня кожен день в школі для мене неповторний. Тут я знайшла багато друзів. На перервах ми спілкуємося,на уроках дізнаємося все більше нового та цікавого.

В чому ж неповторність моєї школи? Тільки тут працюють такі чудові,добрі, чуйні вчителі, які знаходять підхід до кожної дитини, допомагають засвоювати нові знання! Школу потрібно любити і поважати, адже не можна робити погано тому, хто піклується про тебе і робить це день у день.

Іщук Ангеліна. 2 –А клас

Категорія: Блог учня | Переглядів: 314 | Додав: shkola | Дата: 17.02.2017 | Коментарі (0)

Я навчаюсь в найкращій школі на світі. Моя школа зі своєю історією та традиціями. Щоранку поспішаю в свій світлий клас, де теплою посмішкою зустрічає нас вчителька. Наша Людмила Олександрівна вчить нас бути добрими, чесними, правильно спілкуватися і товаришувати. Саме в школі я знайшла багато друзів.

Я пишаюся тим, що навчаюся в цій школі. Я бажаю рідній школі процвітання, успіхів.

Коноплянка Діана. 2-А клас

Категорія: Блог учня | Переглядів: 242 | Додав: shkola | Дата: 17.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »